Rodinné domy


Velká Bystřice u Olomoucerod_domy_1

Projekt: 1997
V mírně svažitém terénu je díky přírodním podmínkám vytvořena do sebe uzavřená obytná skupina s vlastním centrem – návsí a se společným sportovním zázemím. Objezdná komunikace je vybavena zpomalovacími prahy, náves na průsečíku hlavních pěších os má význam pro identifikaci obyvatel s novým místem.


Skupina rodinných domů pro Radíkovrod_domy_2

Projekt: 1995
Po zatím nezastavěné straně komunikace byla navržena obytná skupina třinácti rodinných domů, sdružených okolo malých poloprivátních hnízdových prostor podél komunikace. Jeden z domů je vybaven prostorami pro umístění provozovny služeb.


Rodinný dům POHODA 1

nizkodum2

Typový projekt
Střední velikostní kategorie – přízemní dům bez podsklepení – pro rovinné i svažité pozemky – zajímavý jídelní terasou a vysunutým jídelním koutem – může být vstupní stěnou osazen i na hranici pozemku – obytný prostor možno vybavit krbem nebo krbovými kamny – jídelna a kuchyňský kout odděleny nebo se servírovacím pultem – přístřešek pro automobil je možno dobudovat na garáž – lze objednat bez garážového stání
Cena projektu: 27.800,-Kč


Rodinný dům POHODA 2

nizkodum3

Typový projekt
Střední velikostní kategorie – přízemní dům bez podsklepení s možností expanze do podkroví – v podkroví lze později zřídit další místnosti nebo samostatnou bytovou jednotku – pro rovinné i svažité pozemky – zajímavý jídelní terasou a pergolou – obytný prostor možno vybavit krbem nebo krbovými kamny – jídelna a kuchyňský kout situovány samostatně – okna do podkroví v první fázi zazděna ustoupenou lehkou příčkou – přístřešek pro automobil je možno dobudovat na garáž – lze objednat bez garážového stání – hřeben střechy je možno otáčet o 90o, také je možno zřídit stanovou střechu
Cena projektu: 29.600,-Kč


Rodinný důmnizkodum1

Projekt: 1999
střední velikostní kategorie – podkrovní nepodsklepený dům – garážový přístřešek – pro rovinné i svažité pozemky – zajímavý krytým zápražím.
Cena domu:
Cena projektu: 29.600,-Kč


Individuální rodinné domy pro náročnénarocne1

Individuální rodinné domy pro náročné zákazníky jsou řešeny s veškerým možným komfortem vybavení (koupelny s masážními sprchami a vanami, interiérové zelené kouty, fontány, vnitřní i venkovní bazény, interiéry domů doplněné uměleckými díly s nábytkem současného designu i starožitnostmi, s případnou klimatizací interiéru).


Rodinný dům u Olomoucenarocne2

Projekt: 1998
- rodinný dům vyšší velikostní kategorie – přízemí a podkroví, bez podsklepení
- dvougaráž s dílnou
- zajímavý jídelní terasou s pergolou
- v přízemí ložnice s vlastní koupelnou a WC (tzv. „na stáří“)


Comments are closed.